Ciasteczka pomagaja nam w udostepnianiu naszych uslug. Korzystajac z naszych uslug, wyrazaja Panstwo zgode na stosowanie przez nas ciasteczek. Dowiedz sie wiecej.

KETTEN BRANSCHEID
JAKOŚĆ OD 1938 ROKU
Dowiedz się teraz więcej
PRZEGLĄD PRODUKTÓW
Dowiedz się teraz więcej
JAKOŚĆ BRANSCHEID
Dowiedz się teraz więcej
KONTAKT
DO KETTEN BRANSCHEID
Dowiedz się teraz więcej

Markus Marsurkewitz

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 14
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 20
e-mail address marsurkewitz@branscheid.com

Stefan Bochynek

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 26
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 40
e-mail address Bochynek@branscheid.com

Dział sprzedaży

Uwe Stolte

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 13
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 20
e-mail address stolte@branscheid.com

Senad Music

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 28
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 20
e-mail address music@branscheid.com

Tabea Alius

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 15
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 20
e-mail address alius@branscheid.com

Melanie Fernández Estévez

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 27
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 20
Cellular +49 (0)151 / 16339854
e-mail address fernandez@branscheid.com

Meike Werthmann

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 19
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 30
e-mail address werthmann@branscheid.com

Jakob Walenwein

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 23
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 20
e-mail address walenwein@branscheid.com

Marcel Nagel

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 12
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 20
e-mail address nagel@branscheid.com

Produkcja

Sebastian Jakobs

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 33
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 40
e-mail address jakobs@branscheid.com

Dział zaopatrzenia

Sandra Bitner

Phone +49 (0)2333 / 98 58 - 31
Fax +49 (0)2333 / 98 58 - 40
e-mail address bitner@branscheid.com